So i'm starting a new snow cone making business. I save my money and bought a $20 ice shaver and grandma bought the raw materials. Sugar, syrup, flavors, cups and ice. Then, I realize I need help marketing and production of snow cones. So I get my brother and two step brothers to help. Who should get the most money?